Strony

niedziela, 22 grudnia 2013

Immortuorum- rozdział 5

Hejoo~
W końcu udało mi się odzyskać wenę twórczą i powracam do Was
z świeżo wysmarowanym rozdziałem Immortu ^^
Cieszycie się? :D
Ten rozdział nie jest tak dziwny jak czwarty, ale również różni się
od pierwszych trzech. Mniej w nim opisów, prawie wcale...
Ale jest to efekt zamierzony, więc jest ok xD
Z przyjemnością oddaję w Wasze łapki ten rozdział. Jest on według mnie dosyć istotny, więc... xD
Part dedykuję dwóm osobom: VitaMin, której komentarz pod czwartym rozdziałem
prawie doprowadził mnie do łez (kochana jesteś ;__;). Ponadto nie mam z Tobą poza tym blogiem
żadnego kontaktu, a Ty jednak czytasz, komentujesz... Dziękuję z całego serca <3
Drugą osobą jest ktoś, kto jakiś czas temu poprosił mnie na Twitterze o link do bloga- Madame Mada. Kochana, Twoje słowa tak wiele dla mnie znaczą... też się prawie popłakałam :')
Nie przedłużając, miłego czytania życzę xD
Ps Proszę o komentarze, bo w najbliższych dniach czeka mnie dużo pisania.
 Dlaczego? Tego dowiecie się w Wigilię *w*
Ale myślę, że pomysł Wam się spodoba ^^
Enjoy~!

* * *

Pisał, by się wyzwolić.
Chciał uwolnić się z okowów cierpienia, ciężaru winy, jaki przez ostatnie miesiące regularnie odkładał się na jego barkach. Pragnął choć na chwilę pozbyć się tego ciążącego mu niemiłosiernie uczucia bezradności. Czasami miał wrażenie, jakby pod jego wpływem miał się przewrócić, w jakiś sposób fizycznie ucierpieć. Ta sprawa go przytłaczała, spędzała sen z powiek, tak niezbedny zszarganym nerwom Sungmina. Potrzebował odpoczynku, odcięcia się od otaczającego go świata.
Dlatego pisał.
Sam do końca nie rozumiał, dlaczego zabrał ze sobą dziennik. Na komisariacie kręciło się mnóstwo ludzi, ktoś mógł go znaleźć i przeczytać. Najbardziej obawiał się, iż będzie to Donghae. Jego przyjaciel nie należał do zbyt rozgarniętych osób, fakt, ale Lee był pewny, że młodszy nie przeszedłby obojętnie koło jego zapisków. Tyle sekretów skrywał ten cienki zeszycik! Notatki Sungmina były krótkie, ale stanowiły kwintesencję jego odczuć, spostrzeżeń i przemyśleń.
Właśnie dlatego momentalnie zakrył go leżącymi na biurku papierami, kiedy młodszy Lee wpadł niespodziewanie do jego gabinetu.
- Na miłość boską, Donghae- warknął Sungmin, w duchu mordując podwładnego- Pukaj zanim wejdziesz!
- Ogarnij burdel, Ming- Hae zignorował groźne spojrzenie przyjaciela, kładąc mu na wolnym od dokumentów fragmencie biurka kubek z kawą- Będziesz miał gości.
- Gości?- detektyw zmarszczył brwi, na chwilę zapominając o powodzie swojej złości, który właśnie stał przed nim z dziwnym uśmiechem, wymalowanym na twarzy- Jakich gości?
- Nadinspektora i jakiegoś faceta.
- Co?- zdziwił się inspektor- Jakiego?
- Szef nie chciał powiedzieć- westchnął Donghae- Zrobił tą swoją minę a la super tajny agent i uznał, że nie jestem godzien, by posiąść tę wiedzę.
Sungmin uśmiechnął się pod nosem.
- Tak, to bardzo w jego stylu… Kiedy przyjdą?
- Niedługo, może za godzinę- oznajmił, po czym wyszedł z pomieszczenia
Lee westchnął ciężko i wyciągnął na wierzch swój dziennik, dopisując jeszcze parę zdań. Obiecał sobie w duchu, że skręci przyjacielowi kark za ten „burdel”, jednak kiedy przebiegł wzrokiem po swoim stanowisku pracy uznał, że Hae nie jest tego wart. I że ostatecznie ma trochę racji.
Na blacie walały się książki, wypełnione i czekające na jego podpis dokumenty, puste kubki po kawie, łyżeczki, talerzyk po cieście, które ofiarowała mu jakaś wdzięczna obywatelka (oczywiście dopilnowała, by je skonsumował) oraz wiele innych przedmiotów, których zidentyfikowanie sprawiało trudność nawet ich posiadaczowi. 
Sungmina przeszedł dreszcz grozy. Jeśli jego szef zobaczy taki bałagan, na dodatek kiedy będzie z jakąś znaczącą osobistością (którą owy gość niewątpliwie był, innych by tu nie przyprowadzał), to na pewno urządzi mu potem piekło. Nie ważne, jak bardzo nadinspektor lubił detektywa- brud jest czymś, przez co cała ta sympatia może zniknąć równie efektywnie jak dźgnięta szpilką bańka mydlana.
Inspektorowi nie pozostało nic innego, jak tylko posprzątać.
Ściągnął marynarkę, zakasał rękawy i chwyciwszy stojący w rogu pokoju kosz na śmieci, rozpoczął doprowadzanie swego miejsca pracy do porządku.
Poukładał w równe stosiki dokumenty, książki odłożył na stojącą we wnęce biblioteczkę, brudne naczynia postawił z boku. Nimi zajmie się później. Szybkim spojrzeniem ocenił przydatność reszty tajemniczych przedmiotów, nadal zalegających mu na biurku, po czym uznawszy, że nawet nie wie, czym są, chwycił długą linijkę kreślarską i zrzucił podejrzane śmieci do kosza. Linijka oczywiście podzieliła ich los (Lee wolał nie ryzykować, nie wiadomo w końcu, czego ona dotykała).
Następnie podszedł do okna i otworzył je na oścież, chcąc wpuścić nieco świeżego powietrza.
Właśnie wycierał blat i układał na nim niezbędne mu do pracy papiery, kiedy do gabinetu ponownie zawitał Donghae. Starszy Lee spojrzał na niego pytająco.
- Masz dosłownie parę minut- Hae skrzywił się nieznacznie- Nie mam pojęcia, kim on jest, ale coś mi mówi, żebyś na niego uważał.
- Dlaczego?- spytał zdziwiony Ming
Donghae jedynie pokręcił głową i wyszedł.
Detektyw odłożył na bok ścierkę i, zamknąwszy wcześniej okno, usiadł za biurkiem, starając się zachowywać pozory. W końcu szef nie musiał wiedzieć, że jego podwładny ostatnią godzinę spędził na sprzątaniu, zamiast na dochodzeniach i łapaniu przestępców.
Sięgnął po najbliższy stos dokumentów i jego dobry humor w jednej chwili wyparował. Zaczął liczyć.
Jeden, drugi, trzeci, czwarty… Siódmy, ósmy…
Podskoczył ze strachu, gdy usłyszał gwałtowne pukanie do drzwi.
- Proszę- odpowiedział, siłą woli usiłując uspokoić rozszalałe serce
Do gabinetu wszedł nadinspektor, jak zwykle szeroko uśmiechnięty.
- Dzień dobry, panie Lee! Och, widzę, że pracowałeś. Mam nadzieję, że nie przeszkadzamy za bardzo?
- Nie, skądże- zaprzeczył Min, wpatrując się w stojącego w progu szefa. Samego- Podobno miał pan przyjść z gościem- zauważył po chwili
- Ach tak! Gdzie się podziały moje maniery… Proszę wejść.
Nadinspektor wszedł głębiej pomieszczenia, ustępując miejsca wysokiemu mężczyźnie, czekającemu dotąd cierpliwie na korytarzu. Lee od razu go poznał.
- Dzień dobry, hrabio- przywitał się uprzejmie, wstając ze swojego miejsca
Szlachcic uśmiechnął się uprzejmie.
- Nie musi mnie pan tak tytułować, inspektorze- zaśmiał się - To całkiem zbędne.
- Może usiądziemy?- Zaproponował nadinspektor, wskazując dłonią na dwa puste fotele przed Sungminem.
- Chętnie.
Mężczyźni zajęli miejsca po drugiej stronie biurka. Szef Minga uśmiechał się szeroko, spoglądając to na swego podwładnego, to na Cho, który spokojnym ruchem dłoni wygładzał fałdy swojego skromnego płaszcza.
Przez chwilę panowała cisza, przerywana jedynie miarowym tykaniem stojącego w rogu pokoju zegara.
- Więc… co panów do mnie sprowadza?- Spytał w końcu Sungmin, splatając palce na blacie
- Ach, nic szczególnego!- Roześmiał się serdecznie nadinspektor- Po prostu uznałem, że powinni się panowie bliżej poznać.
- Oczywiście, panie Smith- odrzekł Lee, rzucając krótkie spojrzenie Draculi, który uśmiechał się lekko, jakby z zażenowaniem. Cóż, nie był sam.
- Rozumiecie- powiedział Smith, teatralnie spoglądając na sufit- Miejscowy stróż prawa i wpływowy szlachcic…
- Proszę się nie zapędzać, nadinspektorze- przerwał mu z ledwo widocznym grymasem hrabia- Jestem mieszkańcem Morteny, takim samym, jak każdy inny.
- Chyba nie do końca takim samym- powiedział z rozbawieniem inspektor
Kyuhyun rzucił mu dziwne spojrzenie. Pełne ciekawości, rezerwy… Obawy? Lee nie był w stanie stwierdzić, gdyż w tym samym momencie Cho parsknął śmiechem, odwracając na chwilę wzrok.
- Status społeczny w obliczu człowieczeństwa znaczy tyle, co nic- oznajmił spokojnie brązowowłosy- Jedyne, co nas różni, to posiadany majątek, który ja w każdej chwili mogę stracić, a oni zyskać. Poza tym- dodał po chwili namysłu- wszyscy jesteśmy tacy sami.  Niezależnie od tego, kim jesteśmy.
Lee był nieco zaskoczony. Spodziewał się raczej, że szlachcic będzie się obnosił ze swym bogactwem, opowiadał niezainteresowanemu detektywowi o tym, jak to nie musi pracować, ponieważ jego majętna rodzina pozostawiła mu pokaźny spadek, dzięki któremu może sobie używać życia, ile tylko zapragnie. Zamiast tego prawił o równości w społeczeństwie i zmienności losu.
Nietypowe, chociaż powinienem się tego domyślić, widząc jego płaszcz, pomyślał Sungmin. Jednak na głos powiedział:
- Ma pan całkowitą rację. Każdy z nas jest sobie równy.
- Wiedziałem, że złapiecie kontakt!- Nadinspektor klasnął w dłonie z uciechy
Mężczyźni roześmiali się, w duchu wzdychając ciężko nad naiwnością Smitha. Ten człowiek był święcie przekonany, że Lee i Cho zostaną dobrymi przyjaciółmi.
Czy człowiek może mieć rację, będąc jednocześnie w błędzie?
W trakcie rozmowy Sungmin ukradkiem pocierał oczy, modląc się jednocześnie, by nie były przekrwione. Starał się jak najrzadziej mrugać i nieustannie tłumił ziewanie.
Dzisiejsza noc była już czwartą z rzędu, kiedy nie spał dłużej niż marne dwie godziny. Albo trzy, jeśli miał szczęście. Na samym początku nie przeszkadzało mu to zbytnio - jako policjant był przyzwyczajony do tego, że co jakiś czas mogą mu się zdarzać nieprzespane noce. Wielokrotnie uczestniczył w akcjach, przez które musiał poświęcać nocne godziny przeznaczone na sen.
Jednak jeszcze nigdy nie zdarzyło mu się praktycznie nie spać cztery dni pod rząd. No, prawie nigdy. Jednakże wtedy napędzała go niepowstrzymana wola walki, chęć ochrony mieszkańców Morteny, ujęcia psychopatycznego zbira, grasującego po mieście…
Tym razem było inaczej.
Tym razem bezsenność spowodowana była czystą bezradnością.
- Ach, drogi hrabio, mogę pana zapewnić, że i ja, i pan Lee cieszymy się z pana przyjazdu- głos nadinspektora Smitha wyrwał Sungmina z rozmyślań
Lee spojrzał na szlachcica, który sprawiał wrażenie zawstydzonego słowami policjanta.
- Proszę przestać, panie Smith- podrapał się po głowie, najwyraźniej nie do końca wiedząc, jak zareagować- Doprawdy, doceniam to, ale nie przesadzajmy. Ja tylko wróciłem do domu.
- Skąd pan wrócił?- Spytał zaciekawiony inspektor. Jako stróż prawa powinien wiedzieć co nieco o ludziach, których strzegł. Szczególnie, gdy ci mogli okazać się wpływowymi osobami
- Odwiedziłem daleką rodzinę w Transylwanii- oznajmił Dracula, po raz kolejny spoglądając z ostrożnością na swego rozmówcę
- Ma pan tam rodzinę?- zdziwił się Lee- Aż w Transylwanii?
- Miałem- sprostował brązowooki- Kuzyn zmarł niedawno, więc udałem się tam, by załatwić wszelkie formalności. Byłem jego jedynym krewnym.
- Proszę przyjąć nasze kondolencje, hrabio- rzucił szybko Smith, posyłając Cho zmartwione spojrzenie
Kyuhyun uśmiechnął się smutno.
- Dziękuję. Ale proszę się nie przejmować, już wszystko w porządku.
Na chwilę zapadła cisza, przerwana wkrótce przez zwierzchnika Sungmina, który za punkt honoru obrał sobie poprawienie hrabiemu humoru. Detektyw starał się brać udział w rozmowie, co utrudniała mu mgła, przysłaniająca Minowi co jakiś czas widok na otaczający go świat. Mrugał wtedy gwałtownie, udając, że coś wpadło mu do oka.
Po pewnym czasie szef policji pożegnał się, oznajmiając, iż czeka na niego wiele pracy.
- Życzę panom miłego dnia- uśmiechnął się, po czym opuścił gabinet podwładnego
Lee wziął głęboki wdech, zastanawiając się gorączkowo, o czym ma teraz rozmawiać ze swoim nieprzejawiającym chęci pójścia w ślady nadinspektora gościem. Kiedy przebywał z nimi Smith, konwersacja szła gładko- jego szef był z natury osobą gadatliwą, dlatego tematów nie brakowało.
Na jego szczęście (lub nieszczęście) szlachcic postanowił przejąć inicjatywę.
- Więc… Od kiedy jest pan inspektorem, panie Lee?
- Niedługo miną trzy lata- odparł spokojnie detektyw- jednak do samej policji dołączyłem pięć lat temu.
Cho uśmiechnął się.
- Musiał pan się czymś przysłużyć, skoro tak szybko osiągnął pan tak znaczące stanowisko.
- Owszem, jednak nie lubię o tym rozmawiać- uciął niezbyt delikatnie
- Rozumiem.
Cisza. Dracula wbił wzrok w swoje dłonie, nagle interesując się ich kształtem.
Tym razem to Sungmin odezwał się pierwszy.
- Od kiedy pan tu mieszka? Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek tu pana widział.
- Ach- hrabia podniósł na niego wzrok- To dlatego, że przeprowadziłem się tu zaledwie pięć lat temu, jednak dużo czasu spędzałem w podróży pomiędzy Morteną a moim poprzednim miejscem zamieszkania, załatwiając niedokończone sprawy. Sama podróż zajmuje wiele czasu.
- Rozumiem- Lee patrzył na niego uważnie. Coś mu się w tym chłopaku nie podobało… Tylko co?- Jak się panu tu podoba?
- Jest cudownie!- Twarz Cho zajaśniała radością- Widoki są piękne, architektura miasta powala na kolana a ludzie, których dotychczas udało mi się spotkać, byli wprost przemili!
Min także się uśmiechnął, po części dlatego, że wyczuł, iż w owym geście u hrabiego nie było ani grama fałszu.
No i uśmiech Kyuhyuna był po prostu zaraźliwy.
Gdy się uśmiechał, wyglądał jak dziecko, które zaraz dostanie wielkiego lizaka.
Nie przypominał wtedy poważnego szlachcica, którym niewątpliwie był.
- Cieszę się- zaśmiał się, przecierając oczy
Był tak bardzo zmęczony… Marzył o kilku godzinach snu, który niewątpliwie zregenerowałby jego siły. Albo nie, lepszym dla niego wyjściem byłoby przespać dobre parę dni. O tak, to by mu wyszło na zdrowie. A gdyby jeszcze sprawa tajemniczych zgonów rozwiązała się sama- raj na ziemi. O nic więcej nie prosił.
Bo o pozbawienie się ciążących mu wyrzutów sumienia nawet nie śmiał błagać…
- Wszystko w porządku?
Sungmin otworzył oczy, nawet nie wiedząc, kiedy je zamknął.
Dracula pochylał się lekko w jego stronę, zmartwiony. Lee widział to w jego oczach o ładnym odcieniu brązu, w których mogłeś zatonąć i już nigdy nie wypłynąć…
Chyba naprawdę jestem zmęczony… uznał inspektor, potrząsając gwałtownie głową, by się rozbudzić. Przy gościu nie mógł zasnąć. To by było nieuprzejme.
- Tak… Nie- poprawił się szybko, widząc pełne nagany spojrzenie Cho. Przeczesał palcami włosy- Po prostu ostatnio nie sypiam zbyt dobrze.
- Dlaczego?
Mężczyźni ponownie spojrzeli sobie w oczy. Sungmin nagle poczuł, że może mu wszystko powiedzieć. Że chce mu wszystko powiedzieć. Co go do tego skłaniało? Sam nie wiedział. Jednak z chęcią poddał się temu uczuciu, chcąc sobie ulżyć.
- Stoję w miejscu z pewną sprawą… Nie potrafię jej rozwikłać, nie ważne, jak bardzo się staram… Rozwiązanie… Ono wymyka mi się!- uderzył dłonią w biurko, nawet nie spoglądając na hrabiego, który jedynie obserwował go z zainteresowaniem.
Lee wziął do ręki wywrócony stosik nekrologów, który to dwie godziny temu pozbawił go względnie dobrego nastroju. Począł uderzać nimi o blat, na nowo je prostując.
- Co to?- Zainteresował się Dracula
- Akty zgonu- odpowiedział ponuro inspektor- z dnia wczorajszego. W ciągu ostatniej doby zmarło dziewięć osób, z czego tylko u dwóch da się stwierdzić przyczynę zgonu.
- Ma pan jakąś teorię?- Spytał powoli hrabia, wbijając w niego uważne spojrzenie
- Chciałbym- westchnął ciężko detektyw, kładąc głowę na leżących na biurku ramionach
Czy gdyby tego nie zrobił, zauważyłby ulgę malującą się na twarzy jego gościa?
- Wie pan, co jest najgorsze?- powiedział dość niewyraźnie Sungmin- Najgorsze jest to, że nikt mi nie wierzy, nikt nie chce pomóc. Każdy tylko bagatelizuje moje obawy, twierdząc, że taka jest kolej rzeczy. Do diabła!- Zawołał Lee, podnosząc się gwałtownie do poprzedniej pozycji- Czy normalne jest to, że siedemnastoletnia, zdrowa dziewczyna, nagle umiera na ulicy? Że serce młodego mężczyzny, który wkrótce miał zostać ojcem, bez żadnego powodu staje?
- Ludzka obojętność na cierpienie bywa czasami gorsza, niż gdy sami robią coś złego- rzekł Kyuhyun, opadając z westchnieniem na oparcie fotela- Brak działania wielokrotnie wyrządza jeszcze większą krzywdę ludziom dookoła.
- Dokładnie- odparł zaskoczony inspektor
- Osobiście uważam, że nie powinni pana traktować w ten sposób, panie Lee. W końcu zawsze może okazać się, że to nie pan się myli, lecz właśnie oni.
Detektyw zdębiał. Wpatrywał się wielkimi ze zdziwienia oczyma w siedzącą przed nim postać, nie wierząc w to, co właśnie słyszał. Czyżby w końcu ktoś…
- Wierzy mi pan?- Wydukał-  Myśli pan, że mogę mieć rację? Że tutaj naprawdę coś jest nie tak?
Kyuhyun przez chwilę milczał, jakby analizując słowa, które za chwilę miały paść z jego ust.
W końcu spojrzał na Sungmina z powagą w oczach.
- Tak, wierzę.

8 komentarzy:

 1. Chizu, Chizu~ Taka odmiana, rozdział nie jest z dedykacją dla mnie, aż inaczej się patrzy. ;p Ale widocznie nie zasłużyłam tym razem ^^
  Z racji tego, że nie ma tym razem dużo opisów, to za bardzo nie mam się do czego odnieść, bo do samego dialogu troszkę zawsze cienko u mnie było. Spróbuję napisać tyle, ile mi się uda, więc się nie gniewaj TT.
  Pierwsze zdanie, a ja już wiem, dlaczego polubiłam tego ficka. Tak idealnie obrazuje zapewne większość autorek. Piszą, by się wyzwolić. Aby uciec od bólu, monotonii dni czy nieprzyjemności w życiu realnym. Genialnie dobrane.
  Jejku, nigdy nie wzięłabym ze sobą np. na spotkanie rodzinne zeszytu ze wszystkimi opowiadaniami czy planami na nie. NIGDY. Sungmin - szacuneczek, chłopie. Jaki duży taki głupiutki ;3
  Gdy Donghae przyszedł, od razu czułam, że zapowie wizytę nadinspektora i kogoś jeszcze. Miałam na końcu języka właśnie hrabię i jak widać, trafiłam. Cieszy mnie to, bo czekam na rozwinięcie akcji między Hrabią a Minem prawie tak bardzo, jak na pierwszą gwiazdkę w Wigilię (I tak zawsze zjadam wcześniej, niż ta się pojawi na niebie, plis).
  No i mamy gości :D Nie lubię, jak ktoś próbuje mnie poznawać ze swoimi znajomymi na siłę, bo od razu widać, że czujemy się w swoim towarzystwie niezręcznie i tutaj też tak było. Czy ten gościu serio tego nie widział? Przecież to czuć TT Ale cóż. Zawsze po fatalnych początkach są lepsze znajomości, więc.. miejmy nadzieję, że i tak będzie tym razem! *^*
  To zaciekawienie hrabi sprawą, to że przyznał Minowi rację.. coś tu śmierdzi i naprawdę bardzo chcę się dowiedzieć co, cholera. :))) Jako jedyny w mieście stoi po stronie Sungmina tak sam z siebie? ehe, a ja mam choinkę na głowie i mrugam jak latarnia ;;
  Dobra, będę musiała czekać na kolejny rozdział i w zasadzie tym komentarzem daję znać, że żyję I CIĘ KOCHAM, bo coś na twitterze miałaś dziś ubytek tej wiedzy. *hug*.
  A teraz, jak już tu jestem, a później może nie być okazji... Hm. Chizu, skarbie, chcę Ci życzyć Wesołych Świąt! Tak oficjalnie może, a nie w króciutkiej wiadomości na twitterze czy gg (na które nie wchodzę, więc nie gniewaj się, jakbyś coś pisała, a ja nie odpisałam..). Przede wszystkim duuużo uśmiechu i zadowolenia z tego, co tworzysz. To jest najważniejsze ♥ Ogrom miłości od przyjaciół i rodziny, zdrowia, szczęścia i wybuchowego Sylwestra (ale bez szpitala może, hmm?). Milion pomysłów na ficki, które powstaną po Immortu i ja oczywiście z chęcią przeczytam ;; A przede wszystkim? DUŻO WIARY W SIEBIE.
  Spędź Święta we wspaniałej atmosferze, dobrze?~
  Mocno tulę,
  Hikari. ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Chizu~!
  Rozdział bardzo mi się podoba (cóż za nowość xd).
  Z jednej strony coś się wyjaśnia, z drugiej komplikuje.Trzyma w napięciu i mimo, że akcja się jeszcze nie rozwinęła to nie jest monotonny i świetnie się czyta.Mam straszny nie dosyt i za dużo pytań ><
  Cieszę się z powrotu twojej weny i mam nadzieję, że już cię nie opuści i pisanie zawsze będzie sprawiało ci przyjemność ^^
  Wreszcie zaczynasz doceniać swoje dzieło, a nie narzekać i tak trzymaj <33333

  OdpowiedzUsuń
 3. ! ! !
  Wreeeeszcie
  Wiedz, że będe dalej Cię męczyć na tt byś pisała. W końcu coś innego niż w ff. Nie nudzi, trzyma w napięciu. aaaaa lof

  OdpowiedzUsuń
 4. *.* podoba mi sie ^^
  Jak zwykle nie moge doczekac sie kolejnego rozdzialu ;*
  Oby byl szybko xD i wiadomo na co czekam xd

  OdpowiedzUsuń
 5. Późno, ale jestem ;-) Już 24 więc wesołych świąt :-* Z każdym rozdziałem kocham to coraz bardziej, nie wiem jak to robisz o_O Dostałaś jakieś wampirze moce przyciągania od Kyuhyuna :-D ? Donghae mnie dosłownie zadziwia, dziecinny i kochany ale skubany ma intuicję. A Sungmin dał się złapać :-\ O yesung tylko go nie zabijaj proszę, bo będzie płacz i zgrzytanie zębami :-P
  VitaMin
  Ps: Dziękuje za dedykacje :-) zrobiła mi dzień :-*
  Ps2: Nie napisałaś że to jest beznadziejne ! Jestem z ciebie taka dumna ;-)
  Ps3: Nie mogę się doczekać tego co dla nas "wysmarowałaś" na świąteczny dodatek :-P

  OdpowiedzUsuń
 6. Doskonale wiesz co sądzę o tym ficzku, z każdym kolejnym rozdziałem podoba mi się coraz bardziej, jezu. Kyuhyun się pojawił, od razu bardziej kolorowo. :> Przepraszam, że nie komentowałam od początku ani nic. Postaram się to nadrobić, serio.
  Ja zawsze czekam niecierpliwie na kolejny rozdział, zaawszee! I teraz też tak będzie. Hwaiting Chizu, weny dużo i żeby ci ona nie uciekała! :-))

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow... Powiem szczerze, że nie mogłam się doczekać momentu, w którym Kyuhyun pozostanie sam na sam z Sungminem. Tym bardziej cieszy mnie to, że Min odczuł wewnętrzne zaufanie do Kyu nawet, jeśli wyczuwa w nim coś osobliwie niecodziennego. W każdym razie coraz lepiej. Nie mogę się doczekać, aż akcja się rozwinie. Ciekawi mnie natomiast to, czy pomiędzy nimi utworzysz jakiś romans - chciałabym, bo uwielbiam ten pairing, ale nic się nie stanie, jeśli tego nie będzie. Trzymaj się kochana i pisz dalej! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wooo...Teraz to już naprawdę ciężko będzie rozszyfrować Kyu. Skubaniec jeden tylko spojrzał na Sungmina i już wyciąga z niego informacje~ Aż mnie skręca w środku co będzie dalej, więc lecę czytać ^^

  OdpowiedzUsuń